Služby

Analogová a digitální fotografie.  Fotografie je možné na přání digitálně upravovat a snímky nechat vyvolat. Nic není problém. Studio vám nabízí také  služby  ateliéru (včetně zábleskových světel a různých pozadí). ATELIÉR JE PLNĚ MOBILNÍ, TAKŽE NENÍ PROBLÉM FOTOGRAFOVAT I U VÁS DOMA, POKUD TO PROSTORY DOVOLÍ. DOPORUČUJI JAKO VELMI VHODNÉ NAPŘ. U NEWBORN FOTOGRAFIÍ. Zabývám se mimo jiné svatební a reportážní fotografií. V nabídce je také portrétní fotografie individuální i rodinná, zhotovení maturitního tabla, fotografování aktu. Další možností je fotografování u vás doma v prostředí, které vy a vaše děti důvěrně znáte. Fotografování je nutné předem objednat, nabízím možnost fotografování po 17. hodině ve všední dny a celodenně o víkendu.
 

Ateliérová fotografie

Nafotím rodiny, děti, budoucí maminky, studiové svatební fotografie, zvířecí miláčky............

Svatební fotografie

Na svatební den si chce každý uchovat ty nejkrásnější vzpomínky. Svatební fotograf je ten, který Vám i po mnoha letech zprostředkuje prostřednictvím vydařených fotografií neopakovatelnou atmosféru Vašeho svatebního dne.

 

Exteriérová fotografie, reportáž, dokument

Fotografie vám nafotím na vámi vybraném oblíbeném nebo zajímavém místě, samozřejmě v závislosti na počasí. Nabízím možnost fotografování Vámi pořádané akce, oslavy, plesů apod.

 

Fotografování u vás doma

Nabízím také fotografování u vás doma díky možnosti mobility zábleských světel.

 

POKUD POTŘEBUJETE PROPAGAČNÍ FOTOGRAFIE, DOKUMENTACI PRO PARTNERY NEBO REPORTÁŽ VAŠÍ AKCE, KONTAKTUJTE MNE. 

Děkuji všem, kdo svolili se zveřejněním svých fotografií.